خدمات به مشتریان

بند1. فروشگاه آنلاین تِک‌صنعت موظف است کالایی مطابق با مشخصات فنی درج شده در سایت که شما آن را انتخاب کرده و سفارش داده‌اید برای شما ارسال نماید.
بند2. فروشگاه تِک‌صنعت موظف است در سریع ترین زمان ممکن بعد از ثبت و خرید کالا از طرف شما، آن کالا را ارسال نماید.
نکته : کالای خریداری شده در روزهای کاری، باتوجه به پرداخت وجه پیش از ساعت 11 صبح، در همان روز و بعد از ساعت 11 در صبح روز بعد ارسال خواهد شد. سفارشات ثبت شده در روزهای پنج شنبه و جمعه به دلیل عدم ارسال از طرف شرکت‌های ارسال کالا، به روز شنبه موکول می گردد.
بند3. فروشگاه آنلاین تِک‌صنعت بنا به درخواست مشتريان محترم اجناس را بصورت آكبند بدون تست و يا در صورت درخواست تست شده ارسال مي‌نمايد. ناگفته نماند این موارد تنها برای اجناسی که عملا قابلیت تست دارند (مانند پمپ های آبرسانی، انواع الکتروموتورها، کفکش و لجنکش‌ها و…) صورت می‌پذیرد.
نکته : کالاهایی که قابلیت تست ندارند می‌تواند به درخواست مشتری محترم قبل از ارسال توسط بخش فنی فروشگاه آنلاین تِک‌صنعت از لحاظ سلامت فیزیکی مورد بررسی و تایید قرار گیرند.
بند4. تمامی مشخصات کالاهای درج شده در فروشگاه آنلاین تِک‌صنعت براساس مشخصات پلاک و یا توضیحات ارائه شده از طرف شرکت‌های فروش آن محصول می‌باشد.
بند5. بعد از ثبت سفارش کالا توسط شما، فروشگاه آنلاین تِک‌صنعت می‌تواند در صورت لزوم در نوع ارسال کالا با توجه به حجم و وزن آن محصول، با هماهنگی قبلی، تغییرات لازم را ایجاد نماید.
بند6. قیمت‌ کالاهای فروشگاه آنلاین تِک‌صنعت همیشه به‌روز می‌باشد اما در موارد نادر خطاهای نرم‌افزاری یا انسانی وجود دارد که ممکن است در تعداد یا قیمت کالا اشتباهاتی نادر صورت گیرد، در صورت بروز چنین مواردی، بخش فروش فروشگاه آنلاین تِک‌صنعت با شما مشتری محترم تماس گرفته و موضوع را اطلاع می‌دهد و با هماهنگی شما یا مبلغ فاکتور به حساب شما عودت داده می‌شود یا به درخواست شما فاکتور اصلاح شده و پس از واریز مابه‌التفاوت مبلغ فاکتور از طرف شما، کالا ارسال خواهد شد.

7 روز ضمانت بازگشت

1. خریدار موظف است پس از دریافت سفارش آن را بررسی نماید و در صورت داشتن هر نوع اشکال ظاهری، شرح اشکال را به همراه ارسال عکس از محل آسیب‌دیده به بخش پشتیبانی فروشگاه آنلاین تِک‌صنعت اعلام نماید؛ در صورت تاخیر در اعلام مشکل، فروشگاه آنلاین تِک‌صنعت مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
2. خریدار موظف است در هنگام دریافت سفارش، کاملا آن را از نظر مشخصات کالا بررسی کرده تا در صورتی که مشخصات کالا مغایرتی با مشخصات ثبت شده در فروشگاه آنلاین تِک‌صنعت داشته باشد طی 7 روز آنرا به بخش پشتیبانی اعلام نماید، در صورت تاخیر در اعلام مغایرت مشخصات، فروشگاه آنلاین تِک‌صنعت مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.
3. اگر کالایی دارای اشکال فنی باشد پس از هماهنگی قبلی و برگشت به فروشگاه آنلاین تِک‌صنعت، مورد بررسی قرار می‌گیرد و در صورت تایید اشکال فنی توسط کارشناسان، کالای جایگزین برای شما ارسال خواهد شده و هزینه ارسال مجدد آن کالا بر عهده فروشگاه آنلاین تِک‌صنعت می‌باشد، در صورت اتمام موجودی کالای مورد نظر، وجه آن ظرف یک روز کاری به حساب شما عودت داده می شود.
4. مشتری گرامی، در صورتيكه كالاي شما از ابتدا دچار نقص‌فني باشد و توسط افرادي غيراز كارشناسان فروشگاه تِک‌صنعت باز شود، فروشگاه آنلاین تِک‌صنعت مسئوليت آن را برعهده نخواهد گرفت.
5. پس از گذشت 7 روز از زمان دريافت كالا، هر نوع اشكال فني كه براي كالاي شما پيش آيد که عامل آن خطای انسانی نباشد، در صورت داشتن گارانتي برعهده شركت ارائه دهنده آن کالا خواهد بود و بايد آن را به آدرس مركز خدمات آن شركت جهت تعمير ارسال نماييد.
6. در صورت انصراف از خرید در شرایطی که کالا به دست شما رسیده و کاملا پلمپ بوده و مورد استفاده قرار نگرفته و از مهلت 7 روز آن از زمان تحویل نگذشته باشد، شما می‌توانید آن کالا را تا یک روز کاری پس از دریافت به آدرس فروشگاه آنلاین تِک‌صنعت عودت داده و وجه آن را پس از کسر هزینه ارسال دریافت نمایید. هزینه عودت کالا به فروشگاه آنلاین تِک‌صنعت در صورت انصراف از خرید برعهده شما می‌باشد.
7. در صورت وجود اشکال و یا انصراف خریدار برای عودت کالا، خریدار موظف است با هماهنگی قبلی کالا را با همه لوازم همراه به درستی بسته بندی کرده و آن را بیمه حمل نموده و به آدرس فروشگاه آنلاین تِک‌صنعت ارسال نماید؛ در صورت بسته بندی نادرست، عدم بیمه و آسیب دیدن کالا در حین حمل، تمامی مسئولیت آن برعهده خریدار می‌باشد.
8. امکان عودت وجه تنها به حسابی که از آن حساب کالا خریداری شده میسر می‌باشد و از واریز وجه به حساب شخص دیگر یا شماره حساب دیگر معذوریم.